Kardan adamlar yaptım, hepsini kahramanım sandım. Avuçlarımda eridiler..

Online Diyet İşine’de Girdik :)

Kategori: İçimden Geldi | 18 Aralık 2017 de Enes Turan tarafından yazılmıştır.Ayrıca 2.602 Kere okundu.

Evet, artık online diyet işinede girmiş bulunuyoruz, web sitemizin adresi www.diyyet.com 🙂

Kardeşim diyetisyen olarak mezun oldu ve o daha mezun olmadan önce bu işi yapmaya karar verdik. Diyyet.com domain adresi enteresan şekilde elimize geçti. Normalde tescil edilmiş durumdaydı ancak yenileme bedeli ödenmemişti ve iptal olma sürecine girmişti. Bu tür durumlarda backorder denilen bir işlem yapılabiliyor ve domain adresinin sahibi ödemeyi yapmaz ise biraz fazla ücret ödeyerek adresi alabiliyoruz. Bizde backorder yaparak domain adresini aldık.

Site yaklaşık 1.5 yıldır açık ancak pek bir faaliyetimiz olmadı. Diyet takibi için mobil uygulama geliştirelim, daha çok mobil üzerinden gidelim diye düşündük başta ama önce online diyet satıp sonra yazılımın ihtiyaçlara göre geliştirilmesi daha doğru olur diye düşünerek o projeyi iptal ettik. Şimdilik sadece online diyet satan ve sağlıklı beslenme üzerine makaleler içeren bir web sitesi olarak planladık. Şu an tıklama da almaya başladı, ufak ufak ilerliyoruz.

Bu sitede online diyet fiyatlarını görebiliyor ve hemen diyet satın alabiliyorsunuz. Muhtemelen 1 gün içinde de diyet listenizi ulaştıracağız. Muhtemelen dedim çünkü daha hiç satış yapmadık 🙂 Bakalım reklama başlayıp denemeler yapacağız.

Gelişmelerden haberdar edeceğim 🙂

Bilgisayar Mühendisi, Teknoarge Teknoloji Genel Müdürü ve bu sitenin medarı iftiharı :P Saygılar
EtiCanlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*