Kardan adamlar yaptım, hepsini kahramanım sandım. Avuçlarımda eridiler..

How to lose friends & Alienate people

12 sene önce Enes Turan tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

how_to_lose_friends_and_alienate_people_ver2

2008 yapımı hoş bir film. Recep İvedik’in ingiliz versiyonu diyebiliriz. Sahip olduğu magazin dergisi batman üzere olan Sidney’e Amerika’nın en büyük magazin dergisinden iş teklifi gelir. Film başlangıcından son derece ukala olan Sidney sonradan akıllanır vs vs 🙂 Azıcık aşk hikayeside var. Hoş seyredilesi bir film.

Film, Toby Young’ın Vanity Fair’deki kendi kariyerini anlattığı uluslararası çok satan hikayesinden uyarlandı. Filmin yönetmeni Oscar Ödülü’ne aday gösterilen yönetmen Robert Weide.

http://rapidshare.com/files/230998388/how.to.lose.friends.divxm.net_tenzin.part1.rar
http://rapidshare.com/files/231039445/how.to.lose.friends.divxm.net_tenzin.part2.rar
http://rapidshare.com/files/231081003/how.to.lose.friends.divxm.net_tenzin.part3.rar

Linkler şu adresten alınmıştır: http://divxm.com/how-to-lose-friends-alienate-people-2008-hdrip-720p-x264-mkv-t107401.html?t=107401

1.801 Kere okundu
Yorum Yok :(

Hangover – Akşamdan Kalma

12 sene önce Enes Turan tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

300_578050

Geçen aylarda vizyona giren bir film. Sinemada izlemek nasip olmadı, evde izledim 🙂 Hikayeyi hatırlıyorsunuzdur, bekarlığa veda partisi düzenlenir, vegasa gidilir ve uyandık sonra evde bir kaplan, bir bebek bulunur. Ayrıca arkadaşlardan biride kayıp. Daha da kötüsü hiçbiri gece ne olduğunu hatırlayamaz.

İzlemeye değer, güzel bir film.

1.797 Kere okundu
Yorum Yok :(

17 Yeniden (17 Again)

12 sene önce Enes Turan tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

17-again-poster

Esas oğlan 17 yaşındayken anlık bir karar ile basketbol kariyerine son verip sevgilisinin peşinden gider. Sonra pişman olur ve tekrar 17 yaşına geri dönme şansı elde eder.

Konu klasik sayılabilir. Ancak; oğlunuz ve kızınız ile aynı okulda, hatta aynı sınıfta olursanız enteresan şeyler olur 🙂 Seyredilesi, hoş vakit geçirmenizi sağlayacak güzel bir film. IMDB puanı 6.6 zaten 🙂

Bu arada, Maggi rolündeki Michelle Trachtenberg’in bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Büyüdükçe daha bir alımlı oluyor 🙂 En alttaki 2 foto bu hanım efendinin.

17again

707.fi.x491.17again

Michelle Trachtenberg

aaa1111

aaa2222

3.573 Kere okundu
Yorum Yok :(

Melekler ve Şeytanlar

12 sene önce Enes Turan tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

angels_and_demons2

“Ne olaki acep” diyerek izlediğim filmlerden biri. Cern’de ki deneyde oluşturulan “karşı madde” yi “illuminati” cemiyeti çalar ve Vatikan’ı yoketmek üzere bir planı uygulamaya koyar.

Evde izlenesi bir film. Filmde Hristiyanlık bu kadar büyük ve güçlü bir dindir mesajı var. Roma’yı da çok güzel tanıtmış 🙂 Ben isme bakarak animasyon ağırlıklı bir film düşünmüştüm ama öyle değilmiş 🙂

U.S. actor Tom Hanks (2nd L)) and Israeli actress Ayelet Zurer (L) work on the set of the movie "Angels And Demons" at the Pantheon on June 9, 2008 in Rome, Italy.

1.784 Kere okundu
Yorum Yok :(

Obsessed

12 sene önce Enes Turan tarafından yazılmıştır.
anasayfa
anasayfa
anasayfa

obsessed-poster

2009 yapımı bir film.

Idris Elba (Derek) , Beyoncé Knowles (Sharon) , Ali Larter (Lisa)

Derek Charles’ın karısı Sharon ve oğlu Kyle ile birlikte güzel bir hayatı vardır. Fakat hayatları İdari Başkan Yardımcısı olarak çalıştığı şirkete Lisa adlı güzel bir kadının geçici süreliğine çalışmak için gelmesiyle değişecektir. İkisi arasında yaşanan küçük flörtleşmeleri farklı şekilde algılayan Lisa, Derek’le birlikte olmayı zamanla takıntı haline getirir ve onu elde etmek için şiddetini arttırarak her yola başvurur.

Son cümledeki “her yola başvurur” ifadesine dikkat edin. Öyle böyle değil, adamı gerçekten takdir ettim. Mesela aşağıdaki ilk fotoğrafta Lisa erkekler tuvaletinde Derek’in üstüne atlıyor, etrafta kimse yok. Ben buradan çıkış yok diyodum ama sabır taşıymış mübarek 😀

Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Ders niteliğinde çok şey var. Hem kadınlar için, hem erkekler için.

Son olarak; aman beyler, birilerini aldatacaksanız bile Ali Carter’ın canlandırdığı karakterdeki insanlardan uzak durun. Sonra “kullanılıp atılma” olayını bizzat yaşarsınız 🙂

İndirmek isteyen; http://divxm.com/obsessed-2009-brrip-x264-mkv-tenzin-t133058.html?t=133058

Obsessed

obsessed-still1

1.817 Kere okundu
Yorum Yok :(